Publikováno Napsat komentář

Horská trička a mikiny

Nadšení horalové, pozor! Představujeme vám naši exkluzivní kolekci triček navržených speciálně pro váš vášeň k horám. Naše trička pro horaly jsou šité s láskou k přírodě a zkušenostem outdoorových nadšenců.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Každé tričko je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči náročným podmínkám horského prostředí. Díky tomu vám naše trička poskytnou komfort a pohodlí během vašich dobrodružství.

Stylový design s horským nádechem

Naše trička jsou navržena s důrazem na detail a stylový design. Každý kousek nese v sobě inspiraci krásou hor, což vám umožní vyjádřit svou lásku k přírodě s hrdostí.

Více než jen oblečení

Naše trička pro horaly jsou víc než jen oblečení. Jsou to společníci, kteří vás budou provázet na každém kroku vašich dobrodružství. S každým nošením budete cítit spojení s horami ještě intenzivněji.

Najděte své dokonalé tričko ještě dnes

Nabízíme širokou škálu stylů, barev a velikostí, abyste mohli najít tričko, které bude perfektně vyhovovat vašim preferencím. Nečekejte a vyberte si své vlastní horalské tričko ještě dnes a buďte připraveni vyrazit do hor s stylem a sebevědomím!

 

  1. Tričko pro horaly
  2. Outdoor trička
  3. Horská trička
  4. Trička s horami
  5. Horolezecká trička
  6. Tričko s horským motivem
  7. Alpinistická trička
  8. Turistická trička
  9. Trička pro milovníky hor
  10. Extrémní outdoor trička
Publikováno Napsat komentář

Motorkářské tričko, motorkářská mikina, ENDURO

Motorkářské mikiny, trička, kšiltovky, hry, ENDURO

Nové motorkářské mikiny, trička, půllitry, hrnky, zástěry

Rozšiřujeme nabídku motorkářských motivů, ale i čtyřkolky, veterány.

Často hledání výrazy: motorkářské tričko pánské, dámské moto tričko, dámská motorkářská trička, motorkářské mikiny, trička s motorkou, tričko moto, dětské tričko s motorkou, vtipná trička pro motorkáře, tričko motocross, trička motorkářská, trička motocross, triko s motorkou, motocross tričko, dárky pro motorkáře Jawa, kozí dech motorka, mototrička, vtipné tričko pro motorkáře, tričko na motorku, trička na motorku, motor Jawa pionýr, motor Jawa, tričko s motorkou, motor jawa 50, pařez motorka, motorkarske tričko, moto trička, tričko pro motorkáře, trička pro motorkáře, motorkářské tričko, motorkařská trička, moto trička, jawa moto, pro motorkáře, trička moto

Publikováno Napsat komentář

Hory volají, dobrodružství volá, i cesta je cíl

Hory volají tričko, mikina, dobrodružství volá

Hory volají tričko, mikina, hrnek

Nové motivy pro dobrodruhy , trička, mikiny, hrnky a další. Design, který jinde nenajdete. 40 odstínů, 4 velikosti potisku, kvalitní textil, ČR výroba , více na tomto odkazu

 

Publikováno Napsat komentář

Tričko se psem

Tričko se psem, přes 50 plemen

Připravili jsme nové originální motivy, které nikde jinde nenajdete. Neonové barvy a originální psí trička. Stále doplňujeme nové plemena a u nás můžete mít nejen tričko se psem, ale i mikinu se psem, hrnek se psem, zástěru nebo kšiltovku.

17 druhů triček se psem, mikin se psem, hrnečků se psem…

Ale i přes 40 odstínů barev  a hlavně 4 velikosti potisku Vám dává nekonečné možnosti sestavit si originální dárek, který nikdo jiný mít nebude.

 

Publikováno Napsat komentář

Losování soutěže na Facebook

Vylosovali jsme 3 výherce, kteří si mohou vybrat triko Basic s jakýmkoliv motivem. Pro vás co jste nevyhráli nabízíme za sdílení 100 Kč zadáním kódu „100kc-za-sdileni“. Tato stokoruna lze využít do 9.5.2023.

Zde jsou výherci:
1) Marie Kubikova
2) Filip Vyskočil
3) Iris Vinklerová

Výherci: Můžete se přihlásit. Udělat objednávku, dejte platbu „na účet“ a neplaťte triko. My Vám ho zašleme zdarma.

Děkujeme všem za účast v soutěži.

 

Tým 123triko.cz

 

Publikováno Napsat komentář

Jawa shop, Jawa dárky

Každy měsíc nové Jawa dárky v našem Jawa shopu

Pravidelné každý měsíc doplňujeme nové motivy na trička, mikiny, kšiltovky, zástěry, ale i hrany, plecháčky a půllitry. V našem Jawa shopu najdete nejširší výběr všech možných modelů Jawa. Od nejmenších Jawa Pionýr až pro legendární Jawa 500. Od každého modelu je k dispozici i několik desítek různých provedení motorek.

Kolekce motivů v Jawa shopu.

Nabízíme různé tematické kolekce, které vyjadřují náš názor, ale i názor celého světa, jako například když Jawa motorky dobývali svět svou kvalitou a řešením. Z toho vznikají celé kolekce jako je například LEGENDY TECHNIKY. Dále KDY SVĚT BYL JEŠTĚ V POŘÁDKU (on nebyl asi nikdy, ale my jsme o tom alespoň nevěděli a jezdili na našich Jawa mašinách 😀).

 

Publikováno Napsat komentář

Trička pro včelaře, včela

Tričko pro včelaře, tričko se včelou

Dárek pro včelaře

Nově jsme zařadili trička pro včelaře. Dále je možné motivy pro včelaře vytisknou na mikiny, zástěry, hrnky a půllitry.

Další hledaní výrazy pro „trička pro včelaře“

Mikina včelař, triko včelař, tričko včela, vtipné tričko pro včelaře, včelařské tričko, tričko se včelou, tričko včelař