Materiály a kvalita

Materiály na výrobu triček, mikin a dalšího textilu

Naše trička jsou pouze od ověřených a letitých dodavatelů, potisk je prováděn certifikovanými inkousty a pro řezanou grafiku jsou používány značkové fólie.

Kvalitu oceňují i naši klienti. Ověřené recenze najdete zde:


Materiály a technologie
36 odstínů nejoblíbenějších triček Basic

Barvy

Na každém monitoru mohou být barvy zobrazení triček různé a mohou být trochu odlišné od barev triček a mikin. Berte toto prosím na zřetel. Barvy jsou tisknuty kvalitním strojem Epson, využíváme certifikované nezávadné ikousty s certifikátem. Viz další odstavec. Především pro mobily je motiv na tričku o něco větší než se tiskne na triko. Je to z důvodu, abyste poznali co na triku bude vytištěno. Každý motiv je potřeba tisknout s ohledem na to co je znázorněno. To znamená, že tisk přízpůsobujeme a zobrazení na webu 123triko.cz je informativní.

Japonské inkousty a tiskárna Epson, záruka kvality a nezávadnosti

Aby inkousty Genesta získaly certifikaci ECO PASSPORT, musely projít dvěma kontrolními fázemi stanovenými organizací OEKO-TEX ®.V první fázi byl vzorek testován na přítomnost látek podléhajících omezení organizace OEKO-TEX®. Ve druhé fázi byla provedena chemická analýza, která potvrdila, že certifikované produkty lze používat v udržitelné výrobě textilií, které neškodí životnímu prostředí ani lidem.

ECO PASSPORT je způsob, kterým dodavatelé textilní chemie prokazují, že lze jejich produkty používat v udržitelné textilní produkci. Je ověřením bezpečnosti chemikálií použitých při výrobě textilních barviv, pigmentů, inkoustů a přípravků k povrchové úpravě. OEKO-TEX® je první systém, který prokazuje bezpečnost textilií v Evropě. Organizace Nissenken je výhradní certifikační autoritou v Japonsku. Certifikace pokrývá všechna stádia surovin, výrobků a prostředí společnosti. Certifikace produktů STANDARD 100 od organizace OEKO-TEX® má více než dvacetiletou historii a pyšní se přes 160 000 vydanými certifikáty pro miliony označených textilních produktů a více než 10 000 firem, které v řetězci textilií spolupracují. ECO PASSPORT je novější a aktualizovaný protokol certifikace udržitelnosti výroby textilií.

Velikost tisku

Velikost tisku si můžete vybrat. U dětských triček MALÝ cca 20 cm a STŘEDNÍ cca 24 cm. U dámských a pánských si můžete vybrat ze tří velikosti. MALÝ cca 20 cm, STŘEDNÍ cca 25 cm a VELKÝ cca 30 cm. Nově nabízíme i velikost EXTRA, která je cca 40 x 50 cm. Velikost může být +/- 2 cm a to buďto na šířku nebo na výšku. Podle toho jak je koncipován motiv. Některé jsou užší a některé zase širší. Velikost cca okolo 30 cm jsme vypozorovali za roky, že je to nejvhodnější velikost. Když je to větší, tak to na postavě není již čitelné z důvodu záhybů a pokud je to malé, tak to zase není čitelné díky velikosti. Někdy je méně více :).

Ideálně si vezměte pravítko a přiložte si ho na prsa. Podle toho jak chcete široký potisk, tak zvolte velikost POTISKU. U ÚZKÝCH motivů si změřte VÝŠKU, protože rozměr v centimetrech je u širokých motivů na šířku a u úzkých na výšku.

Tým 123triko.cz