Publikováno Napsat komentář

Mikina s logem Jawa, Babetta, Pionýr, Mustang, Pérák…

Jawa Pérák mikina PREMIUM

Vyrábíme nové prémiové mikiny s motivy motorek, aut a dalších super strojů našeho mládí 👌

Mikina s logem Jawa a vyobrazenými typy těchto legendárních strojů, které obdivovali a budeme milovat do konce života. Začali tisknout na velmi kvalitní mikiny, které dodáváme v osmi barevných odstínech. Pro milovníky starých JAWA motorek zde máme nejširší nabídku od mikiny s logem Jawa, ale i propracované motivy s typy motorek:

Mikina s logem Jawa a další motivy

Mikina s motivy Jawa jsou ideální dárek pro motorkáře, ale i milovníky starých motorek. Každý měsíc připravujeme nové motivy, protože jsme velcí fandové do starých motorek, ale i automobilů. Připravujeme i motivy pro rybáře, velmi úspěšné jsou dárky pro dědečky a babičky. Kapitola sama pro sebe jsou trička s vtipným motivem.

Při výrobě úzce spolupracujeme s firmou MAXON DESIGN s.r.o., která již 25 let tiskne na veškerý textil. Vyrobíme pro Vaši firmu potisk na jakýkoliv textil a jakoukoliv technologií. Od pár kousků, po tisíce potištěných triček. Nabízíme i tvorbu originálního textilu. Špičkovou kvalitu textilu, který bude navržen přímo pro Vaše potřeby. Originální design vypracujeme za krátkou dobu. Tiskneme i pro různé spolky a kluby. Upřednostňujeme kvalitu materiálů a používáme jen a pouze ověřené technologie a nezávadné certifikované inkousty a materiály.

Aby inkousty Genesta získaly certifikaci ECO PASSPORT, musely projít dvěma kontrolními fázemi stanovenými organizací OEKO-TEX ®.V první fázi byl vzorek testován na přítomnost látek podléhajících omezení organizace OEKO-TEX®. Ve druhé fázi byla provedena chemická analýza, která potvrdila, že certifikované produkty lze používat v udržitelné výrobě textilií, které neškodí životnímu prostředí ani lidem.
ECO PASSPORT je způsob, kterým dodavatelé textilní chemie prokazují, že lze jejich produkty používat v udržitelné textilní produkci. Je ověřením bezpečnosti chemikálií použitých při výrobě textilních barviv, pigmentů, inkoustů a přípravků k povrchové úpravě. OEKO-TEX® je první systém, který prokazuje bezpečnost textilií v Evropě. Organizace Nissenken je výhradní certifikační autoritou v Japonsku. Certifikace pokrývá všechna stádia surovin, výrobků a prostředí společnosti. Certifikace produktů STANDARD 100 od organizace OEKO-TEX® má více než dvacetiletou historii a pyšní se přes 160 000 vydanými certifikáty pro miliony označených textilních produktů a více než 10 000 firem, které v řetězci textilií spolupracují. ECO PASSPORT je novější a aktualizovaný protokol certifikace udržitelnosti výroby textilií.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *