Trička s potiskem

Trička s potiskem – pro každého

Trika je možné vybrat ze stovek hotových motivů, ale můžete si vytvořit trička s vlastním potiskem. Je možné vybrat z kategorie trika s vtipným motivem, rybářské trika, narozeninová trika, dětská trika, ale i mnoho dalších kategorií.
Nabízíme pánská trika, dámská trika i dětské trička. Pro vodáky pruhované trika kde je možné vytvořit svůj vlastní potisk s vodáckým motivem, ale i maskáčové trika pro vodáky a cestovatele.

Výroba a kvalita triček

Tiskneme na kvalitní pánská, dámská a dětská trička s garantovanou nezávadností jak materiálů, tak potisku. Více o technologii naleznete v sekci Materiály a kvalita.

Výběr z hotových motivů

Historie tisku triček s vlastním potiskem.

Trička, mikiny a jiný textil potiskujeme již přes dvacet let. Za projektem 123triko.cz stojí stabilní firma MAXON DESIGN s.r.o, která je zde od roku 1996 a disponuje vícero technologiemi pro potisk textilu.
Již v roce 1996 jsem vytiskli první sestavu pivních motivů pro místní pivovar. Tento motiv se stal nejprodávanější za více jak 20 let. Dříve jsme využívali technologii sítotisku, dnes již Japonská technologie Epson a Japonské inkousty umožňují tisk od jednoho kusu ve špičkové kvalitě a nezávadnosti i pro batolata.

Nové motivy pro trička?

Každý týden vytváříme s designéry nové motivy. Reagujeme na sezónu a proto se snažíme vytvářet aktuální témata. Sledujte naše novinky nebo Facebook, kde naleznete aktuálně nové motivy.

Pokud jste grafik nebo designér a chtěli byste se podílet na tvorbě nových motivů, tak se nám kdykoliv ozvěte a můžete vydělávat na prodeji svých grafických návrhů.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaše objednávky.

Tým 123triko.cz